Trenere og lagledere

Kontaktinformasjon lag sesongen 2020/2021

 

JENTER Funksjon Navn Tlf Epost
J2014 Trener/Lagleder: Trener intil videre sammen med J2012. Se kontakt info J2012
J2013 Trener/Lagleder: Trener intil videre sammen med J2012. Se kontakt info J2012
J2012 Lagleder: Atle Næss 476 76 280 atle.ness@gmail.com
  Trener:
J2011 Lagleder: Torgrim Lian 92809731 torgrim.lian@gmail.com
  Trener: Torgrim Lian 928 09 731 torgrim.lian@gmail.com
J2010 Lagleder: Dagny Nybø 414 41 914 dagny@sivilingenior.com
  Trener: Torstein Burkeland 478 55 050 tb@blco.no
J2009 Lagleder: Kari Fremstedal 934 85 036 kari.fremstedal@gmail.com
  Trener: Raymond Waage-Abrahamsen 932 66 320 rsabrahamsen@gmail.com
J2008 Lagleder: Ruben Øverby 917 40 230 rubenoverby@gmail.com
  Trener: Per Christian Haaland 936 27 887 perchr1974@gmail.com
J2007 Lagleder Iren Jeanette Fjell 971 76 309 ifjell@icloud.com
  Trener: Kirsti Haltbrekken Burkeland 452 58 199 khb@blco.no
J2006 Lagleder Marianne Michelsen 480 02 471 marmiche@online.no
  Trener: Carina Valente 984 54 706 carina-valente@hotmail.com
Junior jenter Lagleder Emilio Simensen 908 13 512 emilio_simensen@yahoo.no
  Trener: Emilio Simensen 908 13 512 emilio_simensen@yahoo.no
 
GUTTER Funksjon Navn Tlf Epost
G2014 Trener/Lagleder Trener intil videre sammen med J2012. Se kontakt info J2012
G2013 Trener/Lagleder Trener intil videre sammen med J2012. Se kontakt info J2012
G2012 Trener/Lagleder Trener intil videre sammen med J2012. Se kontakt info J2012
G2010 Lagleder Magnus Reintz
  Trener: Per Christian Haaland 936 27 887 perchr1974@gmail.com
G2009 Lagleder: Hege Irene Haraldsen 907 61 934 hegeireneharaldsen@gmail.com
  Trener: Torbjørn Furuseth 932 11 101 torbjofu@gmail.com
  Trener: Helene Graver
  Trener: Trond Haukås
G2008/07 Lagleder: Heidi Husaas 959 39 929 husaasheidi@gmail.com
  Trener: Emma Spetalen Magnusson
G2004 Lagleder: Geir Kåre Taklo 400 21 029 geir.kaare.taklo@vedal.no
Herrer Lagleder Darjan Kovacic 988 35 911 handball99@gmail.com
  Trener: Darjan Kovacic 988 35 911 handball99@gmail.com

Vedlegg: