Loading...

Kontaktinformasjon

Ønsker du å komme i kontakt med noen av laglederne til våre lag, så er det info under.

Lagledere for guttelag i Bygdø Monolitten fotball
ÅrgangLaglederE-postMobil
Gutter 2013Erik Aamannerikaamann@gmail.com91 64 02 36
Gutter 2012Harald Amliehamlie75@gmail.com92 26 98 39
Gutter 2011Subhash Sonisubhashsoni100ni@gmail.com40 03 63 21
Gutter 2010Harald Amliehamlie75@gmail.com92 26 98 39
Gutter 2009Janne Borge Strayjanne.borge@gmail.com90 93 53 65
Gutter 2008Andreas Tveteriedandreas_tveitereid@hotmail.com99 70 00 89
Gutter 2006Victor Halnesvictor@monolittenil.no98 04 93 46
Gutter 19 årSigurd Solem92 02 76 68
A-laget 7erPaal Henning Løkkepaallokke@gmail.com99 59 00 88
A-lagetLeo Kriszatlkriszat@gmail.com46 79 55 13
Oldboys 33Thomas Karlsentka@dynabyte.no93 44 15 57
Oldboys 48-55  Dusan Gresko
dugresko@online.no
90 83 34 09
Lagledere for jentelag i Bygdø Monolitten fotball
ÅrgangLaglederE-postMobil
Jenter 2013Erik Aamannerikaamann@gmail.com91 64 02 36
 Jenter 2012Ida Huseidahuse@gmail.com
Jenter 2011Martine B Malterudmbjornstadmalterud@cokecce.com99 16 10 84
Jenter 2010      Hanne Skjeldamhanne.skjeldam@gmail.com95 14 43 53
Jenter 2009John Martin Pedersenjmp@oxer.no45 90 78 60
Jenter 2008Nina Ullestadninasollien.ullestad@ude.oslo.kommune.no47 29 55 55
Jenter 2007Bård Brath Ingerøbbi@reitenco.no92 83 33 34
Jenter 2006Liv Raaumliv.raaum@if.no93 48 09 13
Jenter 2005Guro Snevegurosneve@gmail.com93 02 37 34
Jenter 2004+2003+2002
(J 17 serie)
Auen Korbøl og Jon Håvard Grøtterudauenkorbol@gmail.com jon.havard.grotterud@gmail.com98 44 75 44 eller 95 83 12 98