Robe De Mariée festklänningar Balklänning Robe De Mariée Robe De Mariée Balklänning
//
Om oss

Vårt motto er:
FLEST MULIG – BEST MULIG – LENGST MULIG

BMIL er en breddeklubb som ønsker at flest mulig barn og unge skal få oppleve mestringsfølelse og ha glede av å bruke kroppen sin.

Alle  som kommer på trening og har en positiv holdning, skal få spilletid på kamp og vi ønsker absolutt alle velkommen.
Påmelding skjer via Min Idrett  (se innloggingsboks nederst til høyre på siden her).

Priser  og betaling:
BMILs medlemskontingent er pr. kalenderår kr 350,- .
Priser for grenene fotball, håndball og innebandy finner du under deres sider.

Hovedstyret 2015 består av:
Astrid Reikvam – styreleder – ar@arkitektformidling.no
Anders Østbye Eknes – nestleder – anders.eknes@yahoo.com
Gottfred Langseth – styremedlem, økonomiansvar – glangs@broadpark.no
Rune Hellerud Petersen – styremedlem, juridisk ekspertise – rune@advokathp.no
Sigurd I.Solem – styremedlem, FISU-representant, styremedlem Innebandygruppen – sigurd.i.solem@lyberg.no
Sissel Eng – styremedlem, ansvar politiattester, All-/Ball-ansvar – eng.sissel@gmail.com
Tove Karlsen – styremedlem, styreleder Håndballgruppen – tovkar3@online.no
Gert Tonning – styremedlem, styreleder Fotballgruppen – leder.fotball@bmil.no
Rebekka Bondesen – styremedlem, styreleder Innebandygruppen – Rebekka@mmw.no
Astrid Opsahl – varamedlem – astopdahl@gmail.com

Ellers er vi to fast ansatte (i tillegg til et utall trenere i alle  gruppene):
Christopher Frigaard  – daglig leder hovedklubben, kontor/adm. – Christopher@bmil.no  – 92413131
Ivan Hrisov – Hovedtrener Fotball