Robe De Mariée festklänningar Balklänning Robe De Mariée Robe De Mariée Balklänning
//
Kontakt

Hovedstyret 2016 består av:

Sigurd I.Solem – styrelder, styremedlem, FISU-representant – sigurd.i.solem@lyberg.no

Anders Østbye Eknes – nestleder – anders.eknes@yahoo.com
Gottfred Langseth – styremedlem, økonomiansvar – glangs@broadpark.no
Rune Hellerud Petersen – styremedlem, juridisk ekspertise – rune@advokathp.no
Sissel Eng – styremedlem, ansvar politiattester, All-/Ball-ansvar – eng.sissel@gmail.com
Tove Karlsen – styremedlem, styreleder Håndballgruppen – tovkar3@online.no
Gert Tonning – styremedlem, styreleder Fotballgruppen – leder.fotball@bmil.no
Kjartan Helleve – styremedlem, styreleder Innebandygruppen – kjartan.helleve@nm.no
Astrid Opsahl – varamedlem – astopdahl@gmail.com

Ellers er vi to fast ansatte (i tillegg til et utall trenere i alle  gruppene):
Christopher Frigaard  – daglig leder hovedklubben, kontor/adm. – Christopher@bmil.no  – 92413131
Ivan Hrisov – Hovedtrener Fotball

Vi er alle her for å gjøre BMIL til den beste klubben vi kan forestille oss, så det er bare å ta kontakt om det er noe!