Trenere og lagledere

Kontaktinformasjon lag sesongen 2019/2020

Jenter 2011/12
Trener og lagleder: 
Torgrim Lian, torgrimlian@gmail.com, 928 09 731

Jenter 2010
Trener: Torstein Burkeland, tb@blco.no, 478 55 050
Lagleder: Dagny Nybø, dagny@sivilingenior.com, 414 41 914

Jenter 2009
Trener: Raymond Waage-Abrahamsen, rsabrahamsen@gmail.com, 932 66 320
Lagleder: Kari Fremstedal, kari.fremstedal@gmail.com, 934 85 036

Jenter 2008
Trener: Per Christian Haaland, perchr1974@gmail.com, 936 27 887
Lagleder: Ruben Øverby, ruben.overby@gmail.com, 917 40 230

Jenter 2007
Trener: Kirsti Haltbrekken Burkeland, khb@blco.no, 452 58 199
Lagleder: Iren Jeanette Fjell, ifjell@icloud.com, 971 76 309

Jenter 2006
Trener: Carina Valente, carina-valente@hotmail.com, 984 54 706
Lagleder: Marianne Michelsen, marmiche@online.no, 480 02 471

Jenter 2004
Trener: Selma Sandsten, 954 43 044
Lagleder: Torgrim Lian, torgrim.lian@gmail.com, 928 09 731

Jenter 2003
Trener: Andreas Skogrand, andreas@aexpo.no
Lagleder: Astrid Reikvam, astridreikvam@gmail.com, 906 65 996

Jenter 2002
Trener: Emilio Simensen, emilio.simensen.heras@gmail.com, 908 13 512
Lagleder: Astrid Reikvam, astridreikvam@gmail.com, 906 65 996

Damelaget
Kontaktperson: Benedikte Waage-Abrahamsen, bwa@cworldwide.no, 934 46 949

Gutter 2012
Trener inntil videre sammen med J2012.

Gutter 2010/2011
Trener: Per Christian Haaland, perchr1974@gmail.com, 936 27 887
Lagleder: Christina Moen Baggerud

Gutter 2009
Trener: Torbjørn Furuseth, torbjofu@gmail.com, 932 11 101
Lagleder: Hege Irene Haraldsen, hegeireneharaldsen@gmail.com

Gutter 2008
Trener: Marthe Nossum, marthe_nossum@discovery.com, 976 31 814
Lagleder: Heidi Husaas, husaasheidi@gmail.com, 959 39 929

Gutter 2005
Trener: Tor Henrik Hauge, Tor.henrik.hauge@icloud.com, 970 55 559
Lagleder: Gry Pettersvold, gry.pettersvold@gmail.com, 970 82 944

Gutter 2004
Trener:
Lagleder: Geir Kåre Taklo, geir.kaare.taklo@vedal.no, 400 21 029

Herrelaget
Trener og lagleder: Darjan Kovacic, handball99@gmail.com, 988 35 911