Innbetaling

Hei alle våre medlemmer,

I høst er vi noe sent i gang med fakturering på grunn av overgang til nytt medlems- og faktureringssystem. Men, nå er det på plass – endelig. Som vi har skrevet om tidligere betyr dette at dere får en mail med påminnelse om betaling. Betaling gjør du via MinIdrett (login finner dere på sidene våre) og BuyPass, noe som gjør vår administrasjon vesentlig enklere slik at vi kan fortsette med godt fokus på det sportslige. Det skal være like enkelt for dere å betale her som på annet vis.

Vi ber om at dere er flinke og betaler innen fristen – selv om det kommer sent inn mot jul håper vi dere kan være flinke og hjelpe oss med dette.

Ønsker også alle våre medlemmer, små og store, en fin førjulstid.

Hilsen alle oss i BMIL.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

*